63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Автор: Ворожка В.В.
Категория: /

Кожна людина йде своїм життєвим шляхом. Якщо говорити про професійну діяльність, то в кожного з нас складається власна "трудова" історія і власне ставлення до професії. Багато хто робить свій вибір у дитинстві і все життя залишається з ним. Наші учні зробили свій вибір три роки назад, переступивши поріг Красноградського професійного ліцею. Дві групи кваліфікованих робітників будівельного та одна група спеціалістів загальногалузевого напрямків, з яких троє випускників отримали дипломи з відзнакою. Це висококваліфіковані та професійні фахівці, молода робітнича зміна, які сьогодні залишають стіни нашого навчального закладу.

Дорогі випускники! Ви перегортаєте сторінку в нове життя. І скільки б не пройшло років, де б ви не жили, у вас сильніше заб'ється серце, коли згадаєте наш ліцей, своїх викладачів та майстрів виробничого навчання, які доклали всіх зусиль для того, щоб ви змогли отримати дипломи. Нехай учнівське життя в нашому ліцеї залишається для вас лише в хороших спогадах.

Так хочеться побажати вам світлої долі, кожному - Янгола-охоронця, мрії - блакитної, надії на краще, любові наземної, краси золотої та багато побажань і сердечних привітань.

Автор: Ворожка В.В.
Категория: /

АбітурієнтамЗміни та нововведення до Закону України "Про професійну (професійно-технічну) освіту"

1 червня 2022 року розпочалася вступна кампанія до Красноградського професійного ліцею. Вступ на навчання здійснюється згідно з Правилами прийому. Розроблено заяву для подання  про вступ не лише у паперовій, а й у електронній формах. Електронну заяву можна заповнити на нашому сайті.

Для бажаючих отримати другу профтехосвіту є приємна новина!

Верховна Рада ухвалила зміни до закону "Про професійну (професійно-технічну) освіту", якими дозволила здобувати другу профтехосвіту за іншою професією безоплатно.

Відповідний закон № 7293 ухвалено 19 червня 2022 року.

Зокрема, дозволяється безоплатно впродовж життя здобувати професійну (професійно-технічну) освіту за іншою професією, але не раніше ніж через три роки після завершення безоплатного здобуття професійної (професійно-технічної) освіти, а також за умови наявності підтвердженого страхового стажу не менше двох років та наявності вільних місць після зарахування осіб, які безоплатно здобуватимуть професійну (професійно-технічну) освіту вперше.

Також професійну (професійно-технічну) освіту можна здобувати без одночасного здобуття повної загальної середньої освіти. В такому випадку повну загальну середню освіту можна здобути безоплатно в будь-який інший час впродовж життя.

Окрім цього, законом встановлюється, що до завершення трирічного періоду та/або за відсутності підтвердженого страхового стажу особа має право безоплатно здобувати професійну (професійно-технічну) освіту за іншою професією, якщо за станом здоров’я вона втратила можливість виконувати роботу за отриманою раніше професією.

Питання новацій та позитивних зрушень у сфері професійно-технічної освіти актуальне як ніколи. Після нашої перемоги випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти будуть на вагу золота, адже наша країна потребуватиме відбудови!

Автор: Ворожка В.В.
Категория: /

Новини

Державна кваліфікаційна атестація - завершальний етап професійної освіти

Перша професійна сходинка подолана учнями випускних груп. Протягом трьох років навчання вони накопичували знання та уміння для того, щоб здобути робітничу професію.  

Відповідно до графіка освітнього процесу та рекомендацій Міністерства освіти і науки України на минулому тижні було проведено державні кваліфікаційні атестації з професій «Оператор комп'ютерного набору; секретар керівника», «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання» у традиційній та он-лайн формі.

Члени державних кваліфікаційних комісій  заслухали характеристики випускників, озвучені майстрами виробничого навчання, та мали можливість поспілкуватися з кожним учнем з метою визначення професійної компетентності. Спілкування відбувалися в доброзичливій атмосфері.

Всі учні показали належний професійний рівень, отримали позитивні відгуки роботодавців та педагогів.  Троє випускників стали відмінниками та отримають дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою.

Бажаємо випускникам вдалого старту для побудови успішної кар’єри, миру та щасливої долі!

Автор: Сiладi A. О.
Категория: /

ЗНО – 2022: ОСНОВНЕ ПРО НМТ (НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ)

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат замість традиційного ЗНО передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) в комп’ютерному форматі. Цей іспит проводитиметься очно в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах. Це аудиторії шкіл і університетів, де будуть створені комп’ютерні класи та працюватимуть інструктори.

Планується проведення трьох сесій НМТ: основної і додаткової в липні, а також спеціальної у вересні.

Це випробування міститиме три блоки завдань:

  • з української мови,
  • з математики,
  • з історії України.

Загальна кількість завдань національного мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено  90 хвилин.

Завдання буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) учасник знатиме після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Детальніше про те, як взяти участь у національному мультипредметному тесті читайте тут.

Автор: Сiладi A. О.
Категория: /

IMG_20220405_225205

IMG_20220407_063840

IMG_20220407_065711 IMG_20220407_065734 IMG_20220407_065620 IMG_20220407_065600 IMG_20220407_065535 IMG_20220407_065515

Автор: Сiладi A. О.
Категория: /

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Якщо ви цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІーІІ курсу коледжу)

Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати. Однак якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів вищої освіти України (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою нижче. 

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє  Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ. Покищо ми не готові повідомити, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але точно можемо сказати, що для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримаємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО. Тому просимо про таке.

Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до Харківського РЦОЯО) ー ви є потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти

Найімовірніше, ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, тож зможете заходити на свою  Інформаційну сторінку (логін і пароль для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, повідомлятимемо на сайті УЦОЯО. 

У разі якщо  ви не маєте сертифіката ー не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як отримати логін і пароль для входу на свою Інформаційну сторінку. 

Якщо ви не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー до 9 квітня, будь ласка, створіть реєстраційну картку. Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу. 

Увага! У реєстраційній картці Ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Заповніть їх, будь ласка, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога,  роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передайте керівникові закладу освіти, де ви навчаєтеся. Якщо такої можливості немає ー не хвилюйтеся: достатньо того, що ви сформували реєстраційну картку. 

Найближчим часом повідомимо вам, як дізнатися логін і пароль для входу на вашу Інформаційну сторінку з актуальною для вас інформацією. Стежте за оновленнями на сайті УЦОЯО ー і не пропустите важливих новин.

Шановні вступники, які наразі перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові дії! Будь ласка, тримайтеся, бережіть себе! Ми розуміємо, що у вас є труднощі з доступом до Інтернету, однак, якщо маєте змогу, будь ласка, створіть реєстраційну картку. Необов’язково, щоб її заповнювали особисто ви. Це може зробити хтось із ваших друзів чи знайомих. Попросіть унести ваші дані до реєстраційної форми (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження й номер паспортного документа). Цього наразі буде достатньо.  Ми знаємо, що вам зараз дуже важко, однак переконані, що ситуація найближчим часом зміниться на краще і ви зможете планувати своє майбутнє і втілювати свої мрії в життя. Безперечно, Ви зможете вступити до українських закладів вищої освіти, а ми повідомлятимемо вам актуальну інформацію щодо цього.

Харківский РЦОЯО поки призупинив свою роботу, але ми працюємо для вас дистанційно - Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Оперативне інформування про всі новини щодо вступної кампанії на сайті УЦОЯО - testportal.gov.ua

Укотре хочемо подякувати Збройним Силам України, бійцям територіальної оборони, рятувальним службам, медикам, працівникам соціальної інфраструктури за життя! Усе буде Україна!

 

Автор: Сiладi A. О.
Категория: /

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Шановні керівники закладів загальної середньої та професійної освіти! Ми знаємо, що ви працюєте в непростих умовах, дехто з вас засинає і прокидається під обстрілами і бомбардуваннями, та разом ми не тільки переможемо цю нечисть, а й допоможемо нашим випускникам вступити до омріяних закладів вищої освіти. Для цього просимо вас зважити на таке.

Якщо учні/студенти вашого закладу освіти уже зареєструвалися для проходження ЗНО і ви завчасно надіслали документи до відповідного регіонального центру.  Щиро дякуємо вам за оперативність! Ваші випускники вважаються потенційними учасниками вступних іспитувань. Просимо стежити за новинами на нашому сайті й заходити до свого Кабінету керівника. Певна частина ваших випускників могла втратити сертифікати ЗНО, тож найближчим часом у ньому буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок ваших випускників. Якщо є змога, просимо передавати цю інформацію випускникам, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити місто де, вони перебуватимуть у період тестування. Якщо ж такої можливості у вас немає ー не хвилюйтеся: найближчим часом ми повідомимо, як діяти випускникам у такій ситуації. 

Якщо учні/студенти вашого закладу освіти уже зареєструвалися для проходження ЗНО, ви зібрали їхні документи, однак не встигли їх надіслати до відповідного регіонального центру ー дійте, будь ласка, залежно від вашої ситуації так, як описано в поданих нижче алгоритмах . 

Ситуація 1. Ви маєте змогу надіслати документи ваших учнів засобами поштового зв’язку, а ваш заклад освіти розміщено в одному з таких регіонів: ХАРКІВСЬКА, ПОЛТАВСЬКА, СУМСЬКА ОБЛАСТІ (ТОБТО В ЗОНІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ). 

Якнайшвидше, але не пізніше 9 квітня, надішліть, будь ласка, реєстраційні документи до регіональних центрів оцінювання якості освіти відповідно до такої схеми:

Харківська, Полтавська, Сумська області

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ регіональний центр оцінювання якості освіти - вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083; (056) 790-24-99, (068) 151-16-43, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Просимо стежити за новинами на нашому сайті й заходити до свого Кабінету керівника. Після опрацювання документів у ньому буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок ваших випускників. По змозі просимо передавати цю інформацію учням/студентам, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити міста, де абітурієнти перебуватимуть на період тестування. Якщо ж такої можливості у вас немає ー не хвилюйтеся: найближчим часом ми повідомимо, як діяти випускникам у такій ситуації. 

Ситуація 2. Ви маєте змогу надіслати документи ваших учнів лише електронною поштою, а ваш заклад освіти розміщено в одному з таких регіонів: ХАРКІВСЬКА, ПОЛТАВСЬКА, СУМСЬКА ОБЛАСТІ (ТОБТО В ЗОНІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ).

Просимо вас працювати відповідно до алгоритму, описаного в ситуації 1, однак документи надсилати на електронну скриньку ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО регіонального центру оцінювання якості освіти  

Харківська, Полтавська, Сумська області

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ регіональний центр оцінювання якості освіти - Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. 

Ситуація 3. Ви не маєте змоги надсилати документи ваших випускників. Не хвилюйтеся і по змозі повідомте випускників про необхідність створити реєстраційні картки до 9 квітня (див. алгоритм для випускників нижче). Ми опрацюємо їхні матеріали без комплектів документів. Водночас просимо вас стежити за новинами на нашому сайті й заходити до свого Кабінету керівника. Після опрацювання документів у ньому буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок ваших випускників. Якщо маєте змогу,  просимо вас передати цю інформацію учням/студентам, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити міста, де абітурієнти перебуватимуть у період тестування. Якщо ж такої можливості у вас немає ー ми повідомимо про інші алгоритми інформування учасників про їхні логіни й паролі.

Харківский РЦОЯО поки призупинив свою роботу, але ми працюємо для вас дистанційно - Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Оперативне інформування про всі новини щодо вступної кампанії на сайті УЦОЯО - testportal.gov.ua

Укотре хочемо подякувати Збройним Силам України, бійцям територіальної оборони, рятувальним службам, медикам, працівникам соціальної інфраструктури за життя! Усе буде Україна!

 

Автор: Ворожка В.В.
Категория: /

16 лютого ми відзначаємо державне свято День єднання. Колектив ліцею долучився до свята. Ми з тобою, рідна державо!

1645011064235 1645011064229 1645011064222

1645011064214