63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Автор: Омельченко В.М.
Категория: /

17 січня 2020 року у Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновича відбулося нагородження учасників щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій», який проводила Красноградська міська рада. Колектив нашого ліцею отримав перемогу як кращий навчальний заклад у номінації «Новорічні вікна» і був нагороджений Подякою міського голови. Молодці. Так тримати!!!

image001

Автор: А. О. Сіладі
Категория: /

1 жовтня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї відбулось урочисте привітання та вручення нагород, які отримала Маніло Катерина, учениця 31 ОКН групи. Вона представляла збірну команду Красноградського району на обласній спартакіаді з важкої атлетики серед районів області, міст обласного значення та ОТГ, яка проходила 28 вересня 2018 року у місті Харкові.

Вітаємо переможця Вітаємо переможця

Автор: А. С. Калантай
Категория: /

12 травня 2018 року пройшов ІІ етап VIІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. У змаганнях з шашок серед жінок в особистому заліку посіла I місце майстер в/н Калантай Анна Сергіївна. Щиро вітаємо її з перемогою.

Обласна спартакіада депутатів Обласна спартакіада депутатів Обласна спартакіада депутатів