63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Автор: В. М. Омельченко
Категория: /

18 березня 2019 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено індивідуальну бесіду з учнем 30 ШЛПМ групи Шаровкіним Ігорем на тему: «Державна підтримка учнів пільгового контингенту при продовженні навчання, працевлаштуванні та забезпеченні житлом».

image001

Автор: Омельченко В.М.
Категория: /

13 грудня 2017 року соціально-психологічною службою ліцею для учнів які мешкають у гуртожитку було проведено виховний захід з переглядом відео та послідуючим його обговоренням на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали». Мета: сформувати свідоме ставлення учнів до власних вчинків, свого здоров’я та здоров’я оточуючих, як найвищої цінності.

Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали» Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали» Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали»

Автор: Омельченко В. М.
Категория: /

13 вересня 2021 року соціальним педагогом ліцею В.Омельченко було надано індивідуальну консультацію учениці 30 ШЛПМ групи І.Золотухіній щодо виплати щорічної допомоги для придбання навчальної літератури.

image001

Автор: Омельченко В. М.
Категория: /

06 вересня 2021 року психологічною службою ліцею було проведено профілактичну бесіду з учнями 25 АС групи Д.Головко та Д.Комбаровим на тему: «Дружба чи маніпуляція і використання, як розпізнати?».

image001

Автор: Омельченко В. М.
Категория: /

27 травня 2021 року соціальним педагогом ліцею В.Омельченко було проведено виховну бесіду з учнями 15 АС групи Д.Комбаровим та Д.Головком на тему: «Ризикована поведінка та її наслідки».

image001

Автор: Омельченко В. М.
Категория: /

26 травня 2021 року соціальним педагогом Валентиною Омельченко було проведено індивідуальне заняття з учнем 26 ССЕ групи Максимом Ющишиним. Мета заняття: формування життєвих компетентностей учня.

image001

Автор: Омельченко В. М.
Категория: /

У зв’язку з зарахуванням на повне державне утримання 19 травня 2021 року соціальним педагогом Валентиною Омельченко було надано індивідуальну консультацію учениці 20 ШЛПМ групи Ірині Золотухіній.

image001